Перейти к содержимому

Фотография

Нацкомисия отжигает, часть 2. Да здарствуют прокси!

- - - - -

  • Авторизуйтесь для ответа в теме

#1
admin

Отправлено 07 ������ 2010 - 04:37

admin

    Самый главный тут

  • Администраторы
  • 9�627 сообщений
Після заборони порнографії, в Україні обмежать доступ до всіх сайтів, які комісія з моралі визначить еротичними. Блокуватися доступ буде протягом доби після визначення.


Цитата
Нацкомісія з моралі має намір зобов'язати Інтернет-провайдерів обмежувати доступ до сайтів або їх частин, які комісія визначить як еротичні.

Про це йдеться в проекті змін до закону "Про захист суспільної моралі".

"Оператори і провайдери телекомунікацій зобов'язані вживати невідкладні (протягом доби) заходи для обмеження вільного доступу до електронних інформресурсів (їх частин), які комісія визначить еротичними", - йдеться в проекті.

Комісія також має намір зобов'язати провайдерів за наявності рішення суду обмежувати доступ абонентів до ресурсів, через які здійснюється поширення інформації, що завдає шкоди суспільній моралі, у тому числі дитячої порнографії.

Законопроектом також пропонується зобов'язати провайдерів за запитом правоохоронних органів або за запитом суду надавати інформацію, за допомогою якої можна встановити тип послуги, яку надає провайдер, та особу її користувача.

Комісія також ініціює створення єдиної спеціалізованої інформаційно-телекомунікаційної системи даних щодо стану суспільної моралі, до якої буде вноситися інформація про продукцію і видовища еротичного або сексуального характеру і яка має фінансуватися з держбюджету.

Як відомо, комісія з моралі вимагає заборонити показ по телебаченню насильства та тіл померлих у денний час.


ae.gifs: Фак, я понимаю еще порнуха, но блин это эротика...