Перейти к содержимому

Фотография

Розв’язка біля мосту Патона відкрито

- - - - -

  • Авторизуйтесь для ответа в теме

#1
admin

Отправлено 29 2009 - 03:39

admin

    Самый главный тут

  • Администраторы
  • 9581 сообщений
1.jpg

27 листопада о 14.00 за участю Київського міського голови Леоніда Черновецького відбувся робочий запуск транспортної розв’язки на перетині Дніпровської набережної та пр-ту Возз’єднання. Відтепер вона працюватиме в повноцінному режимі та за постійною проектною схемою. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Будівництво тунелю, який урочисто відкрив Леонід Черновецький, було завершено у рекордні терміни – за чотири місяці (при нормативі один рік). Завдяки злагодженій роботі підрядних організацій, які вели роботи у три зміни, реконструкція проводилась практично без перекриття руху транспорту, лише з частковими обмеженнями, без яких неможливо обійтись технологічно. На завершальному етапі будівництва роботи велись у цілодобовому режимі, що дозволило відновити повний рух транспорту на даній ділянці вже наприкінці листопада 2009 року.

Реконструкція розв’язки, яку було розпочато у вересні 2008 року, передбачає будівництво тунелю у напрямку руху від Дніпровської до Русанівської набережної під насипом проспекту Возз’єднання у районі мосту ім. Є. Патона та лівоповоротного заїзду на міст з Дніпровської набережної і з’їзду з мосту на Русанівську набережну, а також правоповоротні з’їзди з мосту на Дніпровську набережну і заїзд на міст з Русанівської набережної.

«Кияни щодня по кілька годин проводять у дорожніх «пробках» – це велика проблема для міста, – зазначив Леонід Черновецький. – Оновлена розв’язка дозволить зменшити затори на проспекті Возз’єднання, Русанівській і Дніпровській набережній. Тепер кияни витрачатимуть значно менше часу на проїзд з Березняків на Правобережжя та навпаки».

З метою вирішення проблем із заторами жоден транспортний потік на даній розв’язці не перетинається, а рух автотранспорту відбувається без світлофорів. Наразі пропускна спроможність розв’язки збільшилась у 1,5 рази.

Повністю даний об’єкт буде введено в експлуатацію у першому півріччі 2010 року.


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

3.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg