Перейти к содержимому

Тимошенко заявляє, що їй ніщо не може завадити стати Президентом

- - - - -

 • Авторизуйтесь для ответа в теме

#1
Guest_igo2309_*

Отправлено 04 2009 - 03:03

Guest_igo2309_*
 • Гости
Прем’єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО заявляє, що їй ніщо не може завадити стати Президентом України.
Про це Ю.ТИМОШЕНКО заявила в інтерв’ю французькій газеті Le Monde.


Відповідаючи на запитання журналіста: “Що може завадити вам стати Президентом?”, Ю.ТИМОШЕНКО, сміючись, сказала: “Ніщо!”.

Прем’єр-міністр переконана, що для перемоги на президентських виборах не потрібна підтримка Москви. “Помаранчева революція довела протилежне! Ця ідея про підтримку Росії була частиною пропаганди моїх противників проти мене. Не існує жодних пактів Ріббентропа-Молотова! Навпаки, необхідно працювати над інтеграцією Росії в європейський простір та цінності. Моя власна думка з цього приводу дуже змінилась. Моя позиція по відношенню до Росії була досить агресивною. Її дії стосовно України часто бувають далекими від коректних. Але я зрозуміла, що на загрози та провокації можна реагувати не тільки конфронтацією та агресією, а й палкими обіймами”, - заявила Ю. ТИМОШЕНКО.

На її думку, в Україні економічну та фінансову кризу серйозно поглиблює внутрішня політична нестабільність. “Чим швидше відбудуться президентські вибори, тим швидше можна буде політично оздоровити країну. Потрібні дострокові вибори. Якнайшвидше. Прозорий нагляд, без фальсифікацій”, - впевнена вона.

Прем’єр також заперечила, що між нею та Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ існує ненависть. “Не треба представляти речі таким чином. Необхідно вивчити логіку подій після 2005-го. Мої дії та мої слова демонструють, що я з першого дня була готова підтримати кандидатуру Президента на другий термін, за умови, якщо демократичний табір виконає обіцянки, дані народу”, - пояснила голова уряду.

Ю.ТИМОШЕНКО вважає, що єдиним правильним шляхом було чесне партнерство між нею і Президентом. “До останнього моменту, та навіть тоді, коли мене звинувачували у найгірших злодіяннях, включаючи державну зраду, я закликала до порозуміння та об’єднання. Коли Президент відправив у відставку наш уряд, багато поганого було зроблено в новій коаліції з ЯНУКОВИЧЕМ. Він був за крок від втрати влади в 2007-му. Саме моя команда та я особисто втрутились на його захист. Ми організували дострокові вибори, щоб Президент зміг відновити свою владу”, - впевнена вона.

На думку прем’єра, найбільшою політичною помилкою В.ЮЩЕНКА є використання нищівної зброї проти неї особисто. “Я завжди простягала йому руку. Під час Помаранчевої революції, а потім у 2007-му я була єдиною людиною, на яку він міг опертись. Я ніколи його не зраджувала. Ця боротьба завершиться не моїм знищенням, а його політичним самогубством”, - прогнозує Ю.ТИМОШЕНКО.
 • 0

#2

Отправлено 17 2009 - 02:31

Котейка

  Мудрец

 • Пользователи
 • 1020 сообщений
Бедная Украина! Ничто нас не спасет :2:
 • 0

#3

Отправлено 18 2009 - 01:22

sanabanana

  Новоприбывший

 • Пользователи
 • 2 сообщений
Цитата(Котейка @ Jul 17 2009, 14:31) <{POST_SNAPBACK}>
Бедная Украина! Ничто нас не спасет :2:


А мне кажется не стоит на политиков уповать. Есть и другие способы поднять страну - вон придет футбол в Украину и уже станет веселее, наладится туризм наконец-то - станет сервис дешевле и качественее - и еще один способ поднять страну. А если кто попредприимчивее - еще новые места рабочие запустит, так вообще будет сказка - может поубавится поток нелегальной секс-торговли из украины в страны арабские.

Вот вы например, как стране помогаете? Уровень активности просто настолько упал, что сил хватает только политиков ругат, а сами ничго не делаем.

А то, что с Россией дружить нужно - это Тимошенко верно заметила. Слишком много лет мы были соседями с единым экномическим и культурным пространством, чтоб вот так вот стать полность самостiйними.
 • 0
0 посетителей читают тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных