Перейти к содержимому

On-line сервисы

- - - - -

  • Авторизуйтесь для ответа в теме

#21
yon198626

Отправлено 12 ��� 2009 - 06:15

yon198626

    Знаток

  • Пользователи
  • 341 сообщений
А тут можно вебмани менять BestChange.ru. Хороший обменник, хороший сервис! Полезно для начинающих и недоверяющих новичков. Мне пригодился!










Штраф от }{OTT@6b)4

где то я это уже видел




#22
Guest_igo2309_*

Отправлено 12 ���� 2009 - 01:33

Guest_igo2309_*
  • Гости
Недавно ребята поделились ссылкой... Сам пока пробую тестить, потому гарантировать никому ничего не могу...

Короче... Официальный сайт рессурса: zumodrive.comzumodrive.com

Качаем себе прогу, ставим. Весит что то около 9 метров. В итоге открывая у себя "Мой компьютер" видим появившуюся гектарную флешку на которой можем хранить информацию... но расположена она в сети. Размер можно увеличить, но гиг бесплатно, больше за денежку... По памяти 7 гиг стоит около 3 баксов в месяц...

Мне подходит идеально, поскольку работать приходится на нескольких компах, а таскать все за собой на флеш - влом... Может еще кому пригодится...

Скрин:

1)

2)

p.s. Ребята, не флудите в теме. Хотите сказать спасибо - жмите кнопку. Сами засоряем интересную тему... ac.gif

#23
Gulena2909

Отправлено 19 ������ 2010 - 12:03

Gulena2909

    Начинающий

  • Пользователи
  • 124 сообщений
Прикольненько, ссылки очень пригодятся)))

#24
Guest_igo2309_*

Отправлено 09 ������ 2012 - 08:08

Guest_igo2309_*
  • Гости
Як тактовно послати людину???



“Маленький крок для однієї людини – великий крок для всього людства.” ©Н.Армстронг



Прошу вибачення, але з моменту підписання президентом закону про мови спілкуюся виключно українською... =)

Сьогодні будемо намагатися вирішити доволі просте завдання:

1. Як послати людину, що Вас дістала подалі?

2. Як зробити це тактовно?

2. Як виконати перше завдання, і не отримати в диню?

Багатьом бувалим серферам думаю відомо вже про цей ресурс, але наші ряди все частіше поповнюють нові і нові люди, яким набридло стирчати тільки Вконтакті (чи на Однокласниках), які хочуть дізнатися про численні цікаві, веселі можливості, якими можна і гордитися (тільки істинно наша слов’янська людина могла придумати таке) і просто повеселитися.
Перш ніж я почну пам’ятайте – Не використайте цей сервіс заради жарту над друзями і колегами, ви можете зіпсувати з ними відносини.



Сервіс зробив росіянин, тому розповідати як ним користуватися не буду. На головній сторінці сервісу “Послати на…”, є музичний супровід на декількох мовах світу, а також опис того, що сервіс власне робить.
У результаті Ви можете “послати на…” аж на 35 мовах(є навіть китайський) і навіть за допомогою WAP, але це ще не усе – Ви зможете послати в сад недруга з допомогою: Esperanto, Latin, старогрецького, старослов’янського, падонкофского, російською шифрованою (неперемкнута розкладка), і мовою за типом Ha}{yu* 3DeCb (тобто символьне представлення букв).

Щоб персоналізувати повідомлення Ha}{yu* – є Редактор, за допомогою якого Ви можете вказати ім’я і Прізвище одержувача, а також пояснити йому причини отримання посилання.

Послати співрозмовника у блогах і форумах можна акуратним значком

Його код можна знайти на цій сторінці.

Маю надію, що вищенаведений сервіс не раз стане Вам в пригоді =)